Hobi olarak ya da profesyonel şekilde sporcular için kondisyon sağlamak oldukça önemlidir. Özellikle boks ve benzeri sporlarla ilgilenenler için evde yapılacak antrenmanlar çok değerlidir. Hem kondisyon sağlamak hem de boks antrenmanlarını evde yapabilmek için iyi bir boks torbasına ihtiyaç duyulur.

Ev tipi kum torbaları, genellikle alırken tereddüt edilen ürünlerdir. Salonlarda çalıştığınız kalitede kum torbalarını ev ortamında da görebilmeniz için en iyi kum torbalarını araştırdık.

Sıra Marka ÖlçüİyiÖneri Puanı
1Crazy120×30 Cm10/10
2Liggo80×30 Cm10/9.9
3BOXİNG70×25 Cm10/9.8
4Cosfer70×28 Cm10/9.9
5Altis60×25 Cm10/9.8
6Excalibur120×30 Cm10/10
7Voit70×25 Cm10/9.9
8Dragon100×35 Cm10/9.9
9Desfabe70×25 Cm10/9.7
10Cylone70×25 Cm10/9.6
Kum Torbası Öneri Listesi

En İyi 10 Kum Torbası Tavsiyesi

Antrenman yapmak için her zaman salona gitmeye vakit ayıramayabilirsiniz. Özellikle, seviyesi fark etmeden tüm boksörler için antrenmanlı kalmak önemlidir. Bundan dolayı, ev tipi kum torbalarını araştırarak sizler için listeledik.

İşte en iyi Kum Torbası önerileri:

Crazy 120 Cm X 30 Cm Boks Kum Torbası

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 25-30 kg
 • Renk: Siyah

Tavan askı aparatı sayesinde evinizde dilediğiniz alana asarak kullanabileceğiniz bir kum torbasıdır. 30-40 kilogram ağırlığa sahip olmasıyla profesyonel antrenmanlar için de uygundur. Yetişkinlerin kullanımı için tasarlanmıştır. Dış kaplama kısmı, çığlak elle kullanıma da uygun yumuşak metaryalden yapılmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** K**; ürünü Aldım çok güzel ve çok sağlam dı bence tavsiye ederim 

💬 A** A** C**; ürün gayet güzel amatörler için tecrübe kazanmak isteyin gönül rahatlığıyla alabilir…


Liggo 259

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 5-10 kg
 • Renk: Ağırlık: 25-30 kg
 • Renk: Siyah

Yetişkinler için özel olarak tasarlanan, ev tipi kullanıma uygun kum torbasıdır. Başlangıç seviyesi antrenmanları için uygundur. 12 yaşından sonraki çocukların orta seviye kullanımı için de oldukça yerinde bir tercih olur. Askı aparatı sayesinde tavana asarak kullanılabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** D**; Ürün fiyatı uygun kalitesi de çok güzel eldivenleri de güzel tavsiye ederim

💬 A** E**; Kaliteli bi kum torbası beğendim ev için uygun boyutta


Boxing 70 X 25 Cm Kum Torbası

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 10 – 15 Kg
 • Renk: Kırmızı

Dış kısmı oldukça dayanıklı suni deriden yapılmıştır. Kaplamasında kullanılan suni deri, dayanıklı oluşu kadar çıplak elle kullanıma da uygun yumuşaklıktadır. İç dolgu malzemesi için elyaf ve deri parçaları kullanılmıştır. Fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, ağırlık ekleyebilir ya da torbanın ağırlığını azaltabilirsiniz. Sağlam tutunan kapı askı demiri sayesinde kapı aralarına yerleştirilebilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** İ** Ç**; çok kaliteli bir ürün. evde antrenman yapan biri için baya kaliteli. fiyatına göre çok kullanışlı 90 kiloyu bile taşıyor belki daha da fazla taşıyabilir bilmiyorum. baya iyi

💬 A** P**; Ürün güzel teşekkürler tavsiye ederim


Cosfer BT70-S

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 15-20 kg
 • Renk: Siyah

Dış kaplama kısmı birinci kalite suni deri kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede ürün, darbelere ve yırtılmaya karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Dış kaplamasının yumuşak olmasından dolayı hafif antrenmanlarda çıplak elle kullanıma da uygundur. İç dolgusu için preslenmiş toz talaş ve pamuk kullanılmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** K** Ş**; Evin bi odasını spor salonuna çevirdik baya iyi alın aldırın derim aşırı güzel

💬 A** S**; Kardeşim için aldım gayet güzel. Bu fiyat için beklentimizi fazlasıyla karşıladı


Altis Bks60 

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 5-10 kg
 • Renk: Siyah

Fermuarlı olarak tasarlanmasından dolayı dilerseniz torbanın içine ağırlık ekleyebilir ya da ağırlığı azaltabilirsiniz. Bunu yanında, torbayı yıkamak istediğinizde kolaylıkla dış kaplamayı yıkayabilirsiniz. Asma demiri sayesinde tavana kolaylıkla asılır. Dayanıklı dış malzemesi, yırtılma ve darbelere karşı dirençlidir. İç malzemesinde elyaf ve kumaş talaşı kullanılmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** S** ; ürün gayet güzel memnun kaldık

💬 H** A**; Ev için çok kullanışlı sağlam ürün tavsiye ederim


Excalibur Polystar 120 X 30 cm

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 25-30 kg
 • Renk: Siyah

Üst kısmında yer alan asma demiri için, torbanın 4 yönünden gelen parçaları toplayarak tek bir asma yeri oluşturulmuştur. Bu sayede, antrenman sırasında kum torbasının daha az sarsılması sağlanmıştır. Orta seviye ve profesyonel kullanımlar için idealdir. Kum torbasının bağlantı kısımları 6 kat kopmaz ip ile sağlamlaştırılmıştır. İç dolgusu için deri parçaları ve tekstil malzemeleri kullanılmıştır. Dış kaplama ve iç dolgu arasında darbe emici köpük yer alır. Bu sayede, sakatlanmalar en aza indirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; tavsiye ediyorum gerçekten çok güzel bir ürün ben daha küçük bekliyordum baya bir büyükmüş

💬 A** Ç**; Ürün gerçekten çok kaliteli ev kullanımına uygun iyi ki almışım dedirtti …


Voit Boks Torbası 25×70

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 10 – 15 Kg
 • Renk: Siyah

Ürünün tarafından uzanan asma zincirleri, antrenman esnasında torbanın savrulmaması için tasarlanmıştır. Dış malzeme kalitesi ve yumuşaklığı nedeniyle hafif antrenmanlarda çıplak elle kullanıma uygundur. Kolay asma aparatı sayesinde tavana kolayca sabitlenebilir. Başlangıç seviyesi kullanımına uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** B**; beklediqimizden daha iyi qeldi kullanisi qayet quzel oqlum icin almistim boyutta cok iyi

💬 Ö** K**; Kaliteli , güzel ürün. En küçük boy seçmiş olmama rağmen hiç küçük değil. Tavana asıp kullandık . Sağlam bir ürün . Alabilirsiniz.


Dragon Pu 100×35

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 22-27 kg
 • Renk: Siyah

İç dolgu malzemesi olarak taranmış kumaş kırpıkları kullanılmıştır. Bu malzemeler kum torbasına, hem tok hem de yumuşak bir hissiyat kazandırmıştır. Orta seviye sporcuların ev antrenmanları için oldukça idealdir. Üst kısmında yer alan 4 adet asma zinciri sayesinde kum torbasının çok hareketli olması engellenmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** K**; Ürün elime çok hızlı bir şekilde ulaştı cidden istediğim gibi sert ve ağır bir torba memnun kaldım teşekkürler

💬 C** Y**; hızlı bir şekilde geldi ürün kaliteli ve dayanıklı oldukça


Desfabe Boxing Star

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 10 – 15 Kg
 • Renk: Siyah

Dış kaplamasında kullanılan suni derinin yanında özel dokuma yapısı sayesinde çıplak elle kullanımda dahi tahrişi yaratmaz. Dolgu malzemeleri deri ve elyaf parçalarıdır. Bu sayede yumuşak bir hissiyat sağlar. Fermuarlı olmasından dolayı dilerseniz kum torbasının ağırlığını artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Bunun yanında, dış kaplamayı yıkamak istediğinizde kolayca çıkarabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Kullanışlı kaliteli ürün tavsiye ederim

💬 S** M**; Beklediğimden daha iyi geldi memnunum


Cylone 70 X 25 cm Kum Torbası

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 10 – 15 Kg
 • Renk: Siyah

Dış kaplamasının yırtılmaması ve uzun süreli kullanım sağlanabilmesi adına suni deri kullanılarak tasarlanmıştır. İç dolgusunda elyaf ve deri parçaları bulunur. Fermuarlı tasarımı sayesinde torbanın ağırlığını kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Kapı arası için ayarlanabilir barfiks demiri ile sabitlenir. Bu sayede, evinizde herhangi bir yere zarar vermeden kum torbası kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** A**; Beklediğimden daha iyi çıktı. Tavsiye ederim

💬 Ş** K**; gayet güzel sadece çocuklar için değil büyükler için de ideal


En İyi 10 Spor Çantası ÖnerisiEn İyi 10 Gainer Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi kum torbası hangisi?

Profesyonel sporcular ve diğer kullanıcılar tarafından en çok önerilen kum torbaları; Adidas, Crazy, Linggo, Voit, Excalibur, Altis, Cosfer, CCylone markaları olmaktadır. Bu kum torbaları, yırtılmaya ve yıpranmaya karşı ekstra dayanıklı üretildiği için uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Bunun yanında, evde kullanılabilecek en donanımlı kum torbaları arasında yer alırlar.

Kum torbası vücut geliştirir mi?

Antrenmanlar sırasında kum torbası ile çalışıldığı takdirde düzenli bir takvim ile birlikte çok hızlı vücut gelişimi sağlanır. Tıpkı fitness da olduğu gibi kum torbası antrenmanlarında da tüm vücut kasları aktive olur. Bundan dolayı, hızlı şekilde vücut geliştirmek isteyenler diğer antrenmanlarının yanına kum torbası antrenmanlarını da eklerler.

Kum torbası kaç kg olur?

Bu durum sporcuların seviyelerine göre ayarlanır. Aynı zamanda, yaş ve boya göre de kum torbası kilosunda değişiklik görülür. En düşük kum torbası kilosu çocuklar için üretilir ve 3-5 kilogram civarındadır. En ağır kum torbaları ise tahmin edilebileceği gibi profesyonel sporcular için salonlarda kullanılan torbalardır. Bunların ağırlığı da 50 kilogram üzerindedir.