Soğuk kış günlerinde, evde olduğumuz süre boyunca ısınmak için çeşitli alternatifler bulabiliriz. Ancak, çalışan kişiler için durum pek de öyle değildir. Ev içinde kullanılan ısıtma cihazları arasında taşınabilir ısıtıcılar bulunsa da, boyutlarından ya da görüntüsünden dolayı her zaman işe yerlerine götürülemeyebilir.

Bunun yanında masa üstü ısıtıcılar, hem oldukça küçük boyutlarda hem de şık bir görüntüye sahip olmalarından dolayı özellikle ofis ve iş yerlerinde büyük kolaylık sağlar. Yalnızca iş yerleri değil, masa üstü yapılan tüm aktivitelerde kullanılabilirler. Yanınızda her yere götürebileceğiniz en iyi masa üstü fanlı ısıtıcıları sizler için araştırdık.

Sıra MarkaIsıtma GücüİyiÖneri Puanı
1Vals 2000 W10/10
2Rosse2200 W10/9.9
3Old Village Concept500 W10/9.8
4HaiTun1000 W10/9.9
5Everything Department1200 W10/9.8
6Senzhe400 W10/10
7Baosity500 W10/9.9
8Gorgeous1000 W10/9.9
9Mizuud500 W10/9.7
10 Prettyia1000 W10/9.6
Masa Üstü Isıtıcı Öneri Listesi

En İyi 10 Masa Üstü Isıtıcı Tavsiyesi

Masa başı çalışma koşullarında ısınabilmek için artık çaba sarf etmenize gerek bırakmayacak en kullanışlı masa üstü ısıtıcıları sizler için araştırarak liste haline getirdik.

İşte en iyi Masa Üstü Isıtıcı önerileri:

Vals Pf 20 Hc

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 26x11x32 Cm
 • Isıtma Gücü: 2000 W

Vals masa üstü elektrikli ısıtıcı, yaz kış kullanıma uygun şekilde iki kademeli olarak tasarlanmıştır. Soğuk günlerde, sıcak hava özelliğinden yararlanarak hızlı şekilde ısınırken, yaz mevsiminde de soğuk hava özelliğinden yararlanarak serinleyebilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde yanınızda taşıyabilir, masa üstünde kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** A**; Çok güzel ısıtıyor ofis için almıştım memnun kaldım

💬 D** Ç**; Kışın kesinlikle tavsiye ederim çok kaliteli ürün


Rosse Rss-5543

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 30x13x35 Cm
 • Isıtma Gücü: 2200 W

60 W motor gücü ve 2200 W elektrik tüketim gücüne sahip olan Rosse masa üstü ısıtıcı, sıcak ve soğuk hava verme özelliği sayesinde her mevsim kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda özelliğinin bulunmasının yanında dijital ekranda yer alan göstergelerden saati takip edebilir ya da alarm kurabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** E**; Eksiksiz olarak kumandası ile geldi. Isıtma performansı soğutmasından daha iyi anında ısıtıyor. Soğutması kötü diye algılanmasın en düşük ayarda bile o da gayet başarılı. Sağa sola dönüş açısı ( 120 derece ) gayet iyi. Mini bir masaüstü klima gibi düşünebilirsiniz. Pervane büyüklüğü de düşündüğümden daha büyük. Fiyat performans ürünü bence.

💬 M** K**; Ürün güzel tavsiye ederim hem yaz hem kış kullanmak için aldim Odam var 15 metrekare fazlasıyla işimi görüyor.


Old Village Concept OVS140001

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 14x14x10 Cm
 • Isıtma Gücü: 500 W

Şık görüntüsü ve farklı renk çeşitleriyle oldukça dikkat çeken Old Village Concept masa üstü ısıtıcı, etkili ısıtma sistemi sayesinde de tercih edilen modeller arasında yer alır. Masa üstünde yer kaplamamasından dolayı işlerinizi yaparken bir yandan ısınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Çalıştığı andan itibaren 3 saniye içinde ısıtma işlevine başlayarak en soğuk havalarda dahi yardımcınız olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** T** Y**; Küçük ve şık bir ısıtıcı. Küçük odalar için ek ısıtıcı olarak kullanılır. Sesi rahatsız edici değil.

💬 S** K**; Ders çalışırken kullanmak için almıştım gayet yeterli çok da güzel duruyor tavsiye ediyorum.


HaiTun HBCV00002PL10X

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 13x13x15
 • Isıtma Gücü: 1000 W

Güç tasarrufu sağlamasının yanında oldukça sessiz çalışan Haitun masa üstü ısıtıcı, hızlı ısıtma özelliğinin yanında dekoratif görüntüsüyle de dikkat çekmektedir. Oldukça sessiz çalıştığı için iş yerlerinde ya da ders çalışma alanlarında kullanıma uygundur. Küçük boyutlara sahip olmasından dolayı dilediğiniz yere yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** G**; Beklediğimden daha kaliteli bir ürün çıktı çok memnunum.

💬 F** S**; Isıtması çok güzel masa üstünde de güzel duruyor yer kaplamıyor tavsiye ediyorum.


Everything Department HBCV00003FCB2L

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 13x12x14 Cm
 • Isıtma Gücü: 1200 W

Yalnızca masa üstü olarak değil aynı zamanda arabada, otelde, kampta ve elektrik erişiminiz olan her yerde kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda özelliği bulunmasının yanında oldukça büyük enerji tasarrufu sağlayan Everything Department masa üstü ısıtıcı, sessiz çalışma özelliği sayesinde dilediğiniz alanda kullanıma uygundur. Düşük W elektrik gücü ile çalışır. Bunun yanında, kullandığı tüm enerjiyi ısıya çevirerek yansıtır.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** U**; Rengi de duruşu da çok hoş kesinlikle alın aldırın güzel ısıtıyor.

💬 B** Ç**; Çok iyi ısıtıyor ama yakmıyor havayı da kurutmadı ben çok beğendim.


Senzhe HBCV00003FYYF6

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 8.5x10x46.5 Cm
 • Isıtma Gücü: 400 W

Isıtıcı zamanlama özelliği sayesinde 8 saatten fazla imkanı sunan Senzhe masa üstü ısıtıcı, 3 adet koruma fonksiyonu ile birlikte geliştirilmiştir. Aşırı ısınma, aşırı yük ve alev geciktirici korumasından dolayı güvenle kullanılabilir. Bunun yanında, kısa devre koruması sayesinde elektrik sisteminde de bir sorun oluştuğu takdirde cihaz kendini otomatik olarak kapatır.

Kullanıcı Yorumları

💬 S* M**; Araştırarak aldım gayet güvenilir ve kaliteli ürün ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

💬 L** D**; Fiyatını kesinlikle hak ediyor fiyat performans ürünü çok memnun kaldım.


Baosity HBCV000022XSNK

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 13×26 Cm
 • Isıtma Gücü: 500 W

Çalışma masası, ofis kullanımı, banyo, otel, kamp gibi alanlarda kullanıma uygundur. Tek tuş ile rahatlıkla kullanılabilir. Hızlı ısıtma özelliğinin yanında otomatik sabit sıcaklık ayarı da bulunan Boasity masa üstü ısıtıcı, kış aylarında en büyük yardımcınız olur. 500 W elektrik gücü ile çalışmasından dolayı çok az enerji kullanımı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 K** B**; Görüntüsü çok şık kullanımı da kolay çok güzel ısıtıyor beğendim.

💬 H** S**; Ortalama fiyatlar zaten böyleydi araştırarak aldım iyi ki almışım çok güzel ısıtıyor tavsiye ediyorum.


Gorgeous HBCV00003942IK

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 12x11x20 Cm
 • Isıtma Gücü: 1000 W

Hızlı ısıtma özelliği ve yüksek enerji dönüşüm oranı ile birlikte geliştirilmiş güvenlik önlemleri sayesinde Gorgeous masa üstü ısıtıcı, oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Akıllı sıcaklık izleme ve fazla ısınma emniyeti sayesinde, kullanılan alanda güvenli bir ısınma sağlar. Zamanlama özelliği sayesinde 1,2 ya da 4 saatlik ayarlamalar yapılabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 P** A**; Rengi de görüntüsü de o kadar tatlı ki düşünmeden alın çok güzel ısıtıyor herkese tavsiye ediyorum.

💬 M** K**; Bu kadar güzel ısıtacağını düşünmemiştim ofis ve küçük odalar için yeterli olur beğendim.


Mizuud HBCV00003B6PNF

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 20x20x20 Cm
 • Isıtma Gücü: 500 W

15 metre kare bir alanı birkaç dakika içinde ısıtma özelliği bulunan Mizuud masa üstü ısıtıcı, evde ve ofis içinde kullanıma oldukça uygundur. Bunun yanında, elektrik erişimi sağlayabileceğiniz kamp, gezi, tatil gibi yerlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Hızlı ısıtma özelliğine sahip olduğu için soğuk kış günlerinde en büyük yardımcınız olalcaktır.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** Ö**; Çok kaliteli bir ürün ısıtması da başarılı biz çok beğendik.

💬 F** K**; Herkese tavsiye ediyorum ofisiniz odanız için kesinlikle alın hem fiyatı çok iyi hem de çok iyi ısıtıyor.


Prettyia HBCV000022XSNH

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 14x15x19 Cm
 • Isıtma Gücü: 1000 W

Hızlı ısıtma sistemi, otomatik sabit sıcaklık ayarı ve 3 dişli rüzgar ısıtma özelliği bulunan Prettyia masa üstü ısıtıcı, aşırı ısınmadan koruması ile geliştirilmiştir. Gün içinde çok uzun süre kullanıldığında cihaz kendisini otomatik olarak kapatır. Böylece, devrelerin yanması ya da cihazın zarar görmesi engellenmiş olur. Nostaljik görüntüsü ve sessiz çalışması sayesinde ev, iş yerleri ya da ders çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** I**; Küçük olduğu için pek ümitli değildim ama kesinlikle performans ürünü, kışı çıkarana kadar işinize yarar alın aldırın tavsiye ediyorum.

💬 L** B**; Ben de başkasında görüp almıştım iyi ki almışım çok güzel ısıtıyor.


En İyi 10 Cep Sobası ÖnerisiEn İyi 10 Ayak Isıtıcı Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi masa üstü ısıtıcı hangisi?

Kullanıcıların tavsiyelerine göre en iyi masa üstü ısıtıcı; Vals, Rosse, Haitun, Senzhe, Baosity, Gorgeous markalarına ait masa tipi ısıtıcılardır. Bu ısıtıcılar, düşük enerji gücü ile çalışarak enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda, etkili ve hızlı ısıtma özelliklerinden dolayı soğuk kış günlerinde oldukça tercih edilen ürünler olmaktadır.

Küçük fanlı ısıtıcı çok elektrik yakar mı?

Küçük fanlı ısıtıcı olarak da bilinen masa üstü ısıtıcılar, ortalama 500 W ile 2000 W aralığında elektrik gücü ile çalışırlar. 2000 Wlık bir ısıtıcı, 1 saat kesintisiz çalıştığı takdirde 2 Kw enerji tüketir. Faturanıza yansıyacak tutarı hesaplayabilmeniz için 1 aylık ortalama tüketiminizi ve o döneme ait Kw ücretlendirmelerini öğrenmeniz yeterli olacaktır.

Masa üstü ısıtıcı nasıl kullanılır?

Isıtıcıyı kullanmak için öncelikle prize takmanız gerekir. Bunun yanında, usb girişi bulunan ısıtıcılar için bilgisayara girişini sağlamanız da yeterli olacaktır. Ardından, cihaz üzerinde kişiselleştirmelerinizi yaptıktan sonra masa üzerinde güvenli bir yere sabitleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.