Hepimizin bildiği gibi, soğuk hava koşularında dışarda vakit geçirmek oldukça zorlayıcı bir durum olabilir. Kapalı alanlarda ya da iş yerlerinde farklı ısıtma cihazlarıyla ısınmak mümkün olsa da dışarıda geçirilen zamanlarda bu pek mümkün değildir.

Dışarıda zaman geçirirken de ısınabilmeniz adına geliştirilen cep sobaları, ellerinizi ısıtabilmeniz için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Küçük boyutları sayesinde cepte taşınabilme özelliği barındırırlar. Kış aylarını kolaylaştıracak en iyi cep sobası tavsiyelerini sizler için araştırdık.

Sıra Marka Sıcak Tutma SüresiİyiÖneri Puanı
1Wedze5-6 Saat10/9.8
2Evolite24 Saat10/10
3Zippo24 Saat10/10
4Miracleplus12 Saat10/9.9
5For Prime1 Saat10/9.7
6Handy Warmer12 Saat10/9.9
7Ezolan1 Saat10/9.7
8Checkmate12 Saat10/9.9
9Ard1 Saat10/9.7
10Tayfun1 Saat10/9.67
Cep Sobası Öneri Listesi

En İyi 10 Cep Sobası Tavsiyesi

Kış günlerinde dışarıda zaman geçirirken ya da kış sporlarıyla ilgilenirken ellerinizin üşümemesi adına geliştirilen en iyi cep sobalarını sizler için liste haline getirdik.

İşte en iyi Cep Sobası önerileri:

Wedze

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 10 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 5-6 Saat

Dışarıda kullanım sürecinde 6 saate kadar sıcaklık sağlayan Wedze cep sobasını kullanmak için herhangi bir yakıta ihtiyaç duymazsınız. Kullanıma hazırlamak için ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmaz. Paketinden açıldığı andan itibaren hava ile temas ettiğinde aktifleşir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; kışın benim gibi reynaud hastalığı olanlar için ekmek sudan daha önemli bir ihtiyaç

💬 N** G**; Çok kullanışlı ve güvenli kesinlikle mesüre ve ısıtmasi bakımın dan yazıldığı gibi başarılı


Evolite

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 1-2 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 24 Saat

Oldukça şık görüntüsünün yanında uzun süre ısıtma özelliği sağlayan Evolite cep sobasını benzin ile kullanmanız gerekir. Tıpkı çakmak doldurmak gibi, ürünü benzin ile doldurabilirsiniz. Bunun için bilgili bir kişiden yardım almanız önerilir. 24 saat sıcak tutma özelliği sayesinde soğuk kış ayları boyunca kullanılabilir. Doldurularak tekrar kullanıma uygun hale getirilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** Ö**;  Tam da istediğim gibi geldi gerçekten güzel ısıtıyor

💬 A** A**; Çok güzel duruyor güzel de ısıtıyor tavsiye ederim


Zippo

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 1-2 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 24 Saat

Zippo cep ısıtıcı, 24 saat sıcak tutma özelliğini Zippo yakıtı ile sağlamaktadır. Markaya özel olarak üretilen bu yakıtlar, genel olarak çakmaklar için kullanılsa da cep ısıtıcı ürünleri de bu yakıt ile çalışmaktadır. Uzun süre sıcak tutma özelliği sayesinde gün içinde kesintisiz olarak kullanılabilir. Tekrar doldurularak kullanıma hazır hale getirilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** E**; Kız arkadaşım icin aldım yanınıda ben yokken elleri üşümesin diye fiyatının 3 katı olsa yinede alırdım çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

💬 N** C**; Çok memnun kaldım gerçekten kaliteli ürün


Miracleplus

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 5-10 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 12 Saat

Genel olarak bel ağrısı, karın ağrısı gibi şikayetlerde kullanılan Miracleplus cep sobası, soğuk kış günlerinde yardımınıza koşar. Yapışkanlı özelliği sayesinde bel ya da karın bölgesine yapıştırılarak kullanılabileceği gibi yapışkan kısmı açılmadığı sürece cep içinde de kullanılabilir. Kullanıma hazır hale getirmek için yalnızca ambalajı açmanız ve ürünün hava ile temas etmesi yeterlidir. Sonrasında kendi kendine ısınmaya başlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** A**; Soğuk havalarda geçen sene kullandık bu senede devam paltonun cebine yerleştirince hem beden hem eller ısınıyor

💬 N** D**; Müthiş kampta çok iyi geldi


For Prime

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 2-3 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 1 Saat

For Prime kalp şeklinde cep ısıtıcı, kullanıma hazır hale getirilmesi oldukça basit olan ısıtıcılar arasındadır. Kullanıma hazırlamak için orta kısmında bulunan metal alanı iki avcunuzun içine alarak bastırmanız yeterlidir. Sonrasında ortaya çıkan sıcaklık, ortalama 1 saat ellerinizi ısıtmanızı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** A**; Görünüşü çok güzel ısıtması da öyle memnun kaldım

💬 B** G**; Bu kadar güzel görüneceğini tahmin etmemiştim çok sevdim tavsiye ediyorum


Handy Warmer

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 1-2 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 12 Saat

Ortalama 1000 saat kullanıma uygun olan Handy Warmer cep sobası, 70-80 yakıt doldurmaya kadar kullanılabilir. Sonrasında bakımları yapılmalı ya da yeni ürüne geçilmelidir. Zippo yakıtı ile çalışması, 24 saat boyunca yüksek performansta ısı göstermesini sağlar. Isıtıcıyı aktifleştirdikten sonra içinin açılmaması önerilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** M**; Teşekkür ederim beğendi anlatıldığı gibi geldi 👍🏽 umarım bu şeklinde ısıtmaya devam eder.

💬 A** T**; Çok çabuk elime ulaştı. Beklediğimden daha fazla sıcaklık veriyor. Gayet güzel bir ürün. Emsallerine yüksek fiyat vermektense bunu tavsiye ederim. Gönül rahatligiyla siparis verin.


Ezolan

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 5-10 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 1 Saat

1000 kullanıma kadar uygun şekilde üretilen Ezolan cep sobası, yakıt gerektirmeden hazır hale getirilebilen ürünler arasındadır. 5-10 dakika içinde kullanıma hazır hale gelmesiyle birlikte yaklaşık olarak 1 saat boyunca sıcaklığını korur. Sonrasında ise ısısı kademeli olarak düşerek soğur. Aktif hale getirmek için orta kısmında bulunan metal alanı iki avcunuzun içine alarak bastırmanız yeterli olacaktır. 5 dakika içinde ısınır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** M**; Kış aylarında çok iş görüyor, severek kullanıyorum

💬 F** E**; Çok güzel ben beğendim arkadaşıma da almıştım kullanışlı ve sağlam geldi


Checkmate

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 15-20 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 12 Saat

Dışarıda vakit geçirirken, kış sporlarıyla ilgilenirken, yürüyüş yaparken ve daha pek çok alanda kullanabileceğiniz Checkmate cep sobası, 12 saat sıcak tutma özelliği sayesinde gün içinde ellerinizi daima sıcak tutar. Sadece ellerinizi ısıtmak için değil aynı zamanda ısınmasını istediğiniz diğer bölgelerde de kullanabilmeniz adına yapışkan özelliğe sahiptir. Hazır hale getirmek için herhangi bir işlem gerekmez. Ambalajı açılıp hava ile temas ettikten sonra ısınmaya başlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** D**; Gün içinde kullandım ve ayağım sıcacıktı. Sabah 09:00 gibi koydum 14:00-15:00 arası hala sıcaktı. Üşüyen sevgililere muhtş hediye

💬 T** A**; baya iyiymiş oldum olalı sıcağı sevmişimdir stok yapmak gerek


Ard

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 5-10 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 1 Saat

Kullanıma hazır hale getirebilmek için sıcak su içerisinde yaklaşık 10-15 dakika bekletilmesi önerilir. Dışarıda kullanmak istediğinizde ise iç kısmında bulunan metal alana baskı uygulamanız yeterli olur. 1000 kullanıma kadar uygun şekilde üretilen Ard cep sobası, ortalama 1 saat sıcak tutma özelliği sayesinde ellerinizin üşümesini engeller.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** S**; Gayet güzel paketlenmişti. 2 tane aldım ikisi de sağlam sorunsuz geldi. İçindeki pulu çıtlatınca hemen ısınıyor. 5 10 dk kadar kaynatınca da eski haline dönüyor

💬 H** D**; ürün katı halde geliyor kaynatıp sıvı hale getirip soguttuktan sonra icindeki demiri çıtlayınca çalışıyor en az 20 defa kullandım yorum yapmadan önce başarılı


Tayfun

Ürün Özellikleri

 • Etki Hızı: 5-10 Dakika
 • Sıcak Tutma Süresi: 1 Saat

Bel, karın bölgesi ve ayaklarda da kullanılabilen Tayfun cep ısıtıcı, 1 saat ısı verme süresi ile üşüyen ellerinizi rahatlatmak için yeterli olacaktır. Şık görüntüsü sayesinde her alanda kullanıma uygundur. Ürünü kullanıma hazır hale getirmek için metal kısmına baskı uygulamanız yeterlidir. 1 saatlik ısınma süresinin ardından kademeli olarak soğumaya başlar. Tekrar kullanmak istediğinizde tavsiye edilen adımları izlemeniz gerekir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** Ö**; Ürün sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Hediye de çok güzel teşekkür ederim, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz:)

💬 M** G**; Ürün kullanımı çok kolay ve basit herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim


En İyi 10 Şömine Tipi Elektrikli Isıtıcı ÖnerisiEn İyi 10 Konvektör Isıtıcı Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi cep sobası hangisi?

Kullanıcıların deneyimlerine göre en çok tavsiye edilen cep sobası; Zippo, Wedze, Miriacleplus, Evolite, Checkmate markalarına ait ısıtıcılardır. Bu ürünler, uzun süre sıcak tutma özelliklerinden dolayı kış aylarının vazgeçilmez ısıtıcılarından olmuşlardır. Aynı zamanda, güvenilir olmaları nedeniyle dilediğiniz bölgede kullanıma uygundur.

Cep sobası ne işe yarar?

Cep ısıtıcıları, dışarıda geçirdiğiniz vakitlerde ellerinizin üşümesini engellemek için uygun boyutlarda ve farklı tekniklerde üretilen ürünlerdir. Yakıtla çalışan çeşitleri olduğu gibi yakıtsız ve kendi kendine aktifleşen cep ısıtıcı çeşitleri de bulunur.

Cep ısıtıcı nasıl tekrar kullanılır?

Cep ısıtıcıları tekrar kullanabilmeniz için ısıtıcı çeşidini bilmeniz önemlidir. Yakıtlı cep ısıtıcı çeşitlerini tekrar kullanabilmek için yakıtını yenilemeniz gerekir. Karbon ısıtıcıların tekrar kullanımı söz konusu değildir. Jel ısıtıcıları tekrar kullanmak için ise tavsiye edilen kullanıma hazırlık adımlarını tekrar etmeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here