Su zamanlayıcılar sayesinde, bitkilerimiz için en uygun sulama zamanlarını programlayabilir, bahçemizi verimli bir şekilde sulayabilir ve onlara gereken özeni gösterebiliriz. Bahçenizi sulamayı unutuyorsanız veya vakit bulamıyorsanız kullanmanız gereken su zamanlayıcıları, ayarladığınız gün ve saatte otomatik olarak sulama işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple hazırladığımız içeriğimiz, bahçe sulama işlemlerini kolaylaştıracak en iyi su zamanlayıcılarını içermektedir.

Sıra ModelZaman AyarıİyiÖneri Puanı
1Karcher Wt 5Var10/9.9
2Hyundai G21011Var10/9.9
3Fiskars 1054792Var10/9.9
4Hunter XC-801i-EVar10/9.9
5Rainbird 1zehtmr IgrtVar10/9.8
6DeltaVar10/9.8
7ValkyrieVar10/9.8
8FairyVar10/9.8
9Verve ElektronikVar10/9.7
10Engarden WT-238Var10/9.7
Su Zamanlayıcı Öneri Listesi

En İyi Su Zamanlayıcı Modelleri

Bahçe tutkunları ve bitki severler için bahçe bakımı her zaman büyülü bir deneyim olmuştur. Fakat, yoğun günlük rutinler içinde bahçemizdeki bitkilere yeterli zaman ayırmak her zaman kolay olmayabilir. Neyse ki, teknolojinin güzelliklerinden biri olan su zamanlayıcılar, bu süreci önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

İşte en iyi su zamanlayıcı tavsiyesi

Karcher Wt 5 Sulama Bilgisayarı

Ürün Özellikleri

Basınç: 10

Süre: 120 dk

Ağırlık: 0,3 kg

Ekran: LCD

En iyi su zamanlayıcıları arasında yer alan Karcher Wt 5 Sulama Bilgisayarı, otomatik, manuel, geri sayım ve 24 saat ara ile sulama olmak üzere toplam 4 farklı moda sahiptir. Haftanın her güne ayarlama yapılabildiği gibi günde iki döngüye kadar da ayarlama imkanı vermektedir. Maksimum 10 bar basınç sunan bu ürün, 120 dakikaya kadar sulama işlemini gerçekleştirmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** B**; Çok fazla ayrıntı var 😳

💬 O** D**; Karcher markasına güvendiğimden çok incelemeden bunu aldım. Doğru tercih yapmışım. Suyu güçlü kesebilmesi, zamanlama sistemi, modüler olması harika. Kışın elektronik bölümü sökebilirsiniz, tüm cihazı sökmenize gerek yok. Günde 2 kez ve haftada 7 gün için planlama yapabiliyorsunuz, ayarlaması çok basit. İsterseniz manuel açma-kapama ile sulama veya program dışında manuel açıp kapanma zamanı belirleyebiliyorsunuz. Tek eksisi pil olarak 9V pil kullanması belki ancak böyle bir cihaz için gerekli olduğunu düşünüyorum.


Hyundai G21011 Sulama Zamanlama Saati

Ürün Özellikleri

Süre: 360 dk

Güç: AA Alkalin Pil

240 dakikaya kadar manuel programlanabilir olan Hyundai G21011 Sulama Zamanlama Saati, 2 adet AA alkalin pil ile çalışıyor. Yağmur ve nem sensörü sayesinde toprağın ıslak olduğu zamanlarda sulama atlama özelliğine sahip olan bu ürün, en düşük 5 en yüksek 360 dakika boyunca sulama yapabilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** K**; Kaliteli ürün.

💬 K** K**; Ürün çok güzel yağmur erteleme özelliğinin devreye girmesi için toprağa nem ölçer takmanız gerekiyor.


Fiskars 1054792 Sulama Saati

Ürün Özellikleri

Süre: 360 dk

Ağırlık: 0,63 kg

Ekran: LCD

Kurulumu basit ve kullanımı kolay olan Fiskars 1054792 Sulama Saati, LCD ekran sayesinde kolayca kullanılmaktadır. Çift çıkışa sahip olan ve iki hortumu aynı anda çalıştırabilmenize yardımcı olan bu ürün, bahçeleri kolayca sulamaktadır. Farklı musluk tiplerine uyum sağlayabilen bu su zamanlayıcı, 1 dakikadan 360 dakikaya kadar sulama yapabiliyor. Tekrar edecek şekilde 7 gün ayarı yapabilme imkanı sunmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** K**; Arkadaşlar iki çıkışlı aldım ve çok memnunum. Ağaçlar benden 70 km uzaklıktadır ve ayda bir gidip kontrol ediyorum. Ağaçlar sıcaklarda bol sulanarak canlandılar.

💬 S** O**; ürün gerçekten de 12 bar su basıncına kadar dayanıyor. üründen çıkan suyun basıncı da nerdeyse hiç azalma olmadan devam ediyor bu da damlama sistemlerin rahatlıkla sulanmasına imkan veriyor. malzemesi oldukça kaliteli, kurulumu çok kolay. tek bir tarafın zamanlamasını ayarlayıp diğer tarafı ayarlamazsanız sulama zamanı geldiğinde tek taraftan su basıyor diğer tarafı kendisi kapatıyor.


Hunter XC-801i-E Sulama Zaman Saati

Ürün Özellikleri

Süre: 4 saat

Ekran: LCD

Güç: 3 W Alkali Pil

Hunter XC-801i-E, geniş ekranı ve sezgisel arayüzü sayesinde kullanıcı dostu bir sulama zaman saati olarak öne çıkıyor. Birden fazla sulama bölgesini programlama özelliği ile bahçenizdeki bitkilere özel sulama düzeni oluşturabilirsiniz. Mevsimsel ayarlama özelliği sayesinde hava koşullarına göre sulama yapan bu ürün, 3 farklı programlama özelliğine sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** K**; Ağaçlarımı sulaması için aldım bundan önce ağaç sulamaktan dolayı vakit kalmıyordu şimdi kolaylaştı haftada bir kontrole gidiyorum sadece.

💬 U** O**; Ürün güzel beğendim almak isteyenlere tavsiye ederim.


Rainbird 1zehtmr Igrt Musluk Tipi Pilli Zamanlayıcı

Ürün Özellikleri

Süre: 6 saat

Ekran: LCD

Güç: 2 x 1,5 W Alkali Pil

Rainbird, pratik musluk tipi pilli zamanlayıcı modeliyle bahçe sulama işlerinizi kolaylaştırır. Bostanda, çiçek bahçelerinde veya yeni ekilmiş çimlerde kısaca her türlü bahçede kullanıma uygun olan bu ürün, günde maksimum iki defa sulama imkanı sunuyor. Yağmur gecikmesi özelliğiyle yağmur yağdığı zaman 96 saate kadar sulama iptal etme özelliğine sahip olan bu su zamanlayıcı ürün, şimdi sula özelliğiyle de programdan ayrı ekstra sulama imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** O**; Ürün güzel bostanım için aldım sabah akşam sulama yapıyor. Bende bu sayede diğer işlerimle ilgileniyorum.

💬 F** B**; Ürün kaliteli almayı düşünenlere öneririm.


Delta Elektronik Su Zamanlayıcısı

Ürün Özellikleri

Süre: 99 dakika

Ekran: LCD

Güç: 2 x 1,5 W AA Alkali Pil

Ağırlık: 400 g

Boyutu: 16 x 9 x 6 cm

3 ayrı zamanlama programı sunan Delta Elektronik Su Zamanlayıcısı, yağmur algılama özelliği sayesinde toprağın ıslak olduğu zamanlarda sulama yapmamaktadır. Çocuk kilidi işlevi sayesinde yanlış işlem yapmaya engel olan bu su zamanlayıcı, 30 saniye içerisinde komut verilmediği zaman otomatik olarak uygu moduna geçmektedir. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayan bu ürün, 1 saniyeden 99 dakikaya kadar sulama yapabilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** B**; Ürün güzel ayarladığım zaman hiç şaşmadan sulamasını yapıyor.

💬 S** D**; Yağmur yağdığı zamanlar sulama yapmaması güzel onun dışında 3 ayrı zamanlama yapabilmesi benim için artı oldu.


Valkyrie Dijital Musluk Su Zamanlayıcısı

Ürün Özellikleri

Süre: 240 dakika

Güç: 2 AA Pil

Sulama Zaman Aralığı: 6 saat, 12 saat, 1 gün ve 7 gün.

Çalışma Basıncı: 0- 8 kg/cm Bar

Tarla, bağ, bahçe, hobi bahçesi ve yazlık gibi birçok yerde kullanıma uygun olan Valkyrie Dijital Musluk Su Zamanlayıcısı, ayarlanılan zamanda otomatik olarak sulama yapıyor. Kolayca montaj edilen bu su zamanlayıcı, 0 – 50 dereceye kadar su sıcaklığında çalışabilmektedir. 8 bara kadar su basıncı sunan bu ürün, 1 dakikadan 240 dakikaya kadar sulama süresine sahiptir. Ayrıca 6 saat, 12 saat, 1 gün ve 7 gün olmak üzere sulama zaman aralığına sahip olan bu su zamanlayıcısı, bahçenin ihtiyacına yönelik ayarlama yapabilme imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** Ö**; Ürün çok güzel 1 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

💬 V** A**; İyi ürün.


Fairy Otomatik Bahçe Sulama Musluk Zamanlayıcısı

Ürün Özellikleri

Süre: 300 dakika

Güç: 2 AA Alkalin Pil

Boyut: 14,5 x 13,2 x 5,5 cm

Ürün Ağırlığı: 424 gr

Bahçenizi sulamayı unutuyor veya vakit bulamıyorsanız eğer tercih etmeniz gereken ürün, Fairy Otomatik Bahçe Sulama Musluk Zamanlayıcısı. 1 dakika ile 300 dakika arasında sulama süresine sahip olan bu ürün, su geçirmez dış yüzeyi sayesinde dışarıda kullanıma da uygundur. Karanlıkta bile iyi görmenize yardımcı olan ekranı sayesinde kolayca kullanılabilen bu su zamanlayıcısı, 0 – 40 derece sulama sıcaklığına sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** C**; ürün kullanışlı sadece contası sızdırıyordu contasını değiştirdim sızdırma kesildi. ürün kullanımı İngilizce olduğu için ilk ögrenirken zor oluyor. bir kullandım hiç bir sıkıntı olmadı. şimdi ikinci yılda kullanacağım.

💬 E** Y**; Bu fiyata oldukça başarılı. Tavsiye ederim.


Verve Elektronik Sulama Zamanlayıcı

Ürün Özellikleri

Süre: 240 dakika

Ağırlık: 410 gr

Basınç: 2-8 bar

Ekran: LCD

İstediğiniz gün ve saate ayarlama yaparak kolayca bahçenizi sulamanıza imkan tanıyan Verve Elektronik Sulama Zamanlayıcı, 11 farklı sulama sıklığı sunuyor. Bu sayede bitkinizin ihtiyacına göre sulama yapmanıza imkan tanıyan bu ürün, 1 dakikadan 240 dakikaya kadar sulama süresine sahip. 2-8 bar basınç sunan bu sulama zamanlayıcısı, LCD ekranıyla kolayca kullanılmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** S**; Ürünü 2 ay kadar önce aldım ve köyde yaklaşık 50 fidan için kurduğum damla sulama sistemine bağladım her gece 1 saat sulama yapıyor ve taktığım Duracell pillerin seviyesi bu haftaya kadar %100 görünüyor Ürün gerçekten çok başarılı. Sular kesik olsa bile sistem sorun yaratmıyor haftalardır köye gidememiştim geçen hafta uğradım ve hiç bir sorun olmadığını gördüm. Bahçesi ile ilgilenmeye vakit bulamayanlar için harika ve ucuz bir çözüm . Kurulumu çok basit

💬 F** Ö**; Programlaması çok basit, kurulumu kolay. Devamına iki yollu bir sistem kurup ayrı ayrı sulanması gereken bitkileri de vanaları açıp kapatarak mümkün.


Engarden WT-238 Musluk Tipi Zamanlayıcı

Ürün Özellikleri

Süre: 299 dakika

Basınç: 0,5 bar

Ekran: LCD

En iyi su zamanlayıcı tavsiye listemizin son sırasında yer alan Engarden WT-238, 4 farklı sulama programına sahip. 1 dakikadan 299 dakikaya kadar sulama süresine sahip olan Engarden WT-238, 0.5 bar basınç ile çalışmaktadır. LCD ekran sayesinde kolay kullanım imkanı sunan bu ürün, dijital ayarlama sayesinde sulamayı aksatmadan saati saatine gerçekleştirmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** Z**; Sorunsuz geldi eşim kendine küçücük bir hobi bahçesi yaptı orada keyfi kullanıyor. Kullanımı kolay görüntüsü güzel

💬 V** K**; Ürün çok işimize yaradı biz yokken bile bahçemiz sulanıyor çok memnunuz


Otomatik Hortum MakarasıBenzinli Su Motoru
İlginizi Çekebilir

En iyi su zamanlayıcı hangisi?

Bahçenizi kolayca sulayabilme imkanı sunan en iyi su zamanlayıcılar arasında; Karcher Wt 5 Sulama Bilgisayarı, Hyundai G21011 Sulama Zamanlama Saati, Fiskars 1054792 Sulama Saati, Hunter XC-801i-E Sulama Zaman Saati, Rainbird 1zehtmr Igrt Musluk Tipi Pilli Zamanlayıcı, Delta Elektronik Su Zamanlayıcısı, Valkyrie Dijital Musluk Su Zamanlayıcısı, Fairy Otomatik Bahçe Sulama Musluk Zamanlayıcısı, Verve Elektronik Sulama Zamanlayıcı ve Engarden WT-238 Musluk Tipi Zamanlayıcı yer almaktadır.

Su zamanlayıcı ne işe yarar?

Su zamanlayıcısı, otomatik bahçe sulamak için kullanılan bir sistemdir. Ayarlanılan saat ve güne göre bahçe sulamayı otomatik gerçekleştiren bu cihazlar, bitkilerin düzenli sulanmasını sağlar.