Evlerdeki küçük tamirat işlerinde ya da daha büyük yapılarda kullanmak için oldukça ideal cihazlar haline gelen şarjlı matkaplar, kolay kullanım sunmasından dolayı oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Ev kullanımı ve dış kullanıma göre farklı özelliklerle geliştirilen bu ürünleri seçmek için de bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Şarjlı matkap alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında batarya gücü ve teknik özellikleri gelmektedir. Ev tipi kullanım için daha düşük güçle cihazlar kullanmak, eşyalara büyük zarar vermeden onarım yapabilmek için yeterli olurken dış kullanım için daha güçlü aletlere ihtiyaç duyulur. Bu sebepten dolayı en iyi şarjlı matkap tavsiyelerini sizler için araştırdık.

Sıra Marka GüçİyiÖneri Puanı
1Bosch 0,6 Watt10/10
2Jetta Power Tools36 Volt10/9.9
3Assur36 Volt10/9.8
4Müller58 Volt10/9.9
5Graizer58 Volt10/10
6Forces Power24 Volt10/9.6
7Snaiker32 Volt10/9.9
8Eisenn58 Volt10/9.9
9Smart White4 Volt10/9.7
10Xiaomi6 Volt10/9.9
Şarjlı Matkap Öneri Listesi

En İyi 10 Şarjlı Matkap Tavsiyesi

Günlük işlerinizi en rahat şekilde yapabilmeniz ve yanınızda taşıyabilmeniz için geliştirilen şarjlı matkaplar, kullanım alanlarına göre farklılık gösterse de teknik özellikler bakımından sağlam şekilde tasarlanmış olmalıdır. Bu nedenle en güçlü donanıma sahip şarjlı matkap tavsiyelerini sizler için listeledik.

İşte en iyi Şarjlı Matkap önerileri:

Bosch Gsb 180-li 18v 2 Ah

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbeli
 • Tip: Anahtarsız
 • Güç: 0,6 Watt
 • Akü Kapasitesi: 1.5 Ah

Evde kullanım ve hafif hobi işleri için kullanıma uygun olarak üretilen Bosh şarjlı matkap, dakikada 27.000 darbe sayısı, 35 mm ahşap delme ve 10 mm duvar delme çapıyla ev içi kullanımda eşyalara hasar vermeden onarım işlemi sağlamanıza yardımcı olur. Çift aküye sahip olan ürün, şarj süresi ve kullanım kolaylığı sayesinde uzun süreli kullanımlarda sizi yarı yolda bırakmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬 K** S**; Tam bir ağır abi, tereddütsüz alabilirsiniz.

💬 Ş** A**; Çok kullanışlı ve güçlü. Önce 10mm matkap ucu ile beton bloğu delip 14mm uç ile bile çalışabildim.


Jetta Power Tools 58vf 5ah Li

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbesiz
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 36 Volt
 • Akü Kapasitesi: 4.5 – 4.9 Ah

Jetta Power şarjlı matkap, yüksek akü kapasitesi sayesinde uzun süreli kullanımlarda en büyük yardımcınız olurken aynı zamanda gelişmiş güvenlik önlemleri ile birlikte ev içinde ya da profesyonel kullanımda kolaylık sağlar. 24 parçadan oluşan paket içeriği ile ihtiyacınıza uygun parçaları bularak gerekli onarım işlemlerini yaparken parça arama derdinden kurtulursunuz.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** K**; Eve lazım olduğu için almıştım çok işimi görüyor çok pratik

💬 A** P**; Ürünü canım babama hediye aldım çok beğendi eksiksiz ürün her işi görüyor ve sessiz çalışıyor içinde bütün uçlar var yedek bataryası var işinizi görecek her şey var babam da çok sevdi fiyatına göre çok çok iyi kaliteli.


Assur 5’li Muhteşem Set Şarjlı Matkap

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbesiz
 • Tip: Ni-Cd Akülü Vidalamalar
 • Güç: 36 Volt
 • Akü Kapasitesi: 5.0 – 5.4 Ah

Yalnızca vidalama işlemleri için değil aynı zamanda delme, kesme ve silkme işlemleri için de farklı başlıklara sahip olan Assur şarjlı matkap, kolay tutuş özelliği sayesinde uzun süreli çalışmalarda ellerinizin kolay hareket etmesini sağlayarak sizleri yormaz. 5 ihtiyaca yönelik geliştirilen ürün, aynı zamanda kalitesi ve sağlamlığıyla oldukça tercih edilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 R** Y**; Çok güçlü ve sağlam bir ürün herkese tavsiye ederim.

💬 Ü** S**; Beklediğimden daha kaliteli çıktı memnun kaldım.


Müller Germany Ex-torq

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbesiz
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 58 Volt
 • Akü Kapasitesi: 5.5 – 5.9 Ah

Rakiplerine göre daha güçlü bir akü sistemine sahip olan Müller şarjlı matkap, bataryasından dolayı piyasada bulunan diğer standart pil türlerine göre daha uzun ömürlüdür. Şarjlı olması sebebiyle dilediğiniz her yere yanınızda taşıyabileceğiniz gibi kablo bağlantısı gerektirmediği için rahat çalışma imkanına da sahip olursunuz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** E**; Ürün çok kaliteli ve ambalajlama gerçekten güvenliydi teşekkürler.

💬 E** A**; Ürün fiyatına göre gayet uygun kesinlikle. Bir evde olması gerekir diye düşünüyorum. Bende profesyonel olarak üç tane zaten var. Bunu çocukların evine aldım. İçinde işe yarayacak ürünleri de var. Amatör işlere birebir ve de sağlam görüntüsü var. ihtiyacı olanlara tavsiye ederim, fiyatına gayet makul. Tüm firmalara teşekkürler.


Graizer Alman 58 V 5 Ah

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbeli
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 58 Volt
 • Akü Kapasitesi: 5.0 – 5.4 Ah

Ev içi kullanım ve profesyonel kullanım için güçlü bir donanıma sahip olan Graizer şarjlı matkap, 60 dakikalık şarj süresi ile birlik uzun süreli çalışmalarda sizleri yarı yolda bırakmaz. Tek elle kullanılabilmesi için tasarlanan ürün, güçlü bir yapıya sahip olmasının yanında konforlu kullanım sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Ürün gayet kullanışlı ve kaliteli herkesin evinde bulunması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum düzgün paketlenmiş ve kutu içeriği eksiksiz geldi.

💬 T** D**; Kullanışlı ve güzel bir ürün bu fiyata çok iyi, ev ve normal işlerde çok rahat kullanımı kolay bir ürün, çift batarya olması artı bir avantaj. Çok fazla işiniz yoksa normal kullanımlarınız için alınabilecek bir makine.


Forces Power Alman 58 V 6 Ah

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbesiz
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 24 Volt
 • Akü Kapasitesi: 5.5 – 5.9 Ah

Çift metal şanzımana sahip bakır sargılı ve çift akülü Forces şarjlı matkap, 27 parçadan oluşan seti ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bir arada toplamıştır. Kolay kavrama özelliğinin yanında güçlü batarya ve cihaz gücü sayesinde ihtiyacınız olan tüm alanlarda işlerinizi kolaylaştırarak kısa süre içinde tamamlamanızı sağlar. Cihazla entegreli çalışan çalışma ışığı, gün ışığını da algılayarak karanlık alanlarda işlerinizi kolaylaştırmak için yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** Y**; Ürün tahmin ettiğinden daha güzel geldi çok teşekkür ederim.

💬 U** K**; Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Dayıma hediye olarak aldım. Kendim içinde almayı düşünüyorum. Harika bir ürün. Güç konusunda evde her işinizi görür arkadaşlar.


Snaiker Alman Titan Series 32 V 

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbesiz
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 32 Volt
 • Akü Kapasitesi: 3.0 – 3.4Ah

32 Volt akü gerilimi ve 3 Amp akü kapasitesine sahip Snaiker şarjlı matkap, sert vidalama işlemleri için oldukça sert yapıda ve dayanıklı şekilde geliştirilmiştir. Ağırlığı akü ile birlikte hesaplandığında ağırlığı 1,14 kilo olarak hesaplanmıştır. Böylece, tek elle kullanıma ve uzun işlemlerde uzun süreli kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ş** K**; Ürün fiyatına göre gayet iyi her evde olmadı gereken ürün paketleme güzeldi sağlam geldi tavsiye ederim ben çok beğendim.

💬 E** T**; Bu fiyata alınabilecek en iyi şarjlı matkap. Fiyatına göre en iyi performansa sahip cihaz.


Eisenn Germany Technology Drive 58 V

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Darbeli
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 58 Volt
 • Akü Kapasitesi: 6.0 Ah ve üstü

Yüksek dönüş hızı ve güçlü gövdesi sayesinde metal ve ahşap üzerinde yapılan çalışmalarda tam performans sağlayan Eisenn şarjlı matkap, yüksek akü kapasitesinden dolayı uzun süreli çalışmalarda sizleri yarı yolda bırakmaz. Vidalama ve delme işlemlerinde rakiplerine kıyasla en fazla erişilebilir ayar seçeneğini içeren cihazdır. Fiyat performans ürünü olmasından dolayı da çokça tercih edilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Gayet iyi profesyonel olmasa da kuvvetli iş görüyor ev işleri için uygun darbeli ve çantalı resimdeki her parça içinde mevcut hızlı kargo bir günde geldi. Ayrıca satıcı firmanın arayıp ürün hakkında bilgi vermesi çok iyiydi teşekkürler.

💬 E** B**; Ürün güzel arkadaşlar güçlü şarjı uzun gidiyor ben bugün sanırım iki saat çalıştım şarjı bitmedi.


Smart White Şarjlı Vidalama Seti

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Manyetik
 • Tip: Li-Ion Akülü Vidalamalar
 • Güç: 4 Volt
 • Akü Sayısı: Tek akü

1500 mAh güçlü akü kapasitesine sahip olan Smart White şarjlı matkap, görüntüsünün aksine profesyonel işlerde de oldukça başarılı performans gösteren bir cihazdır. Kısmen küçük yapısı sayesinde tutma ve kavrama fonksiyonlarını rahatlıkla gerçekleştirirken aynı zamanda onarım işlerini daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Akü ile birlikte ölçüldüğünde ağırlığı 350 gram olduğu için kullanım esnasında sizi yormaz.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** G**; Tutuşu rahat. Hafif. Paketleme güzeldi. Teşekkür ederiz.

💬 G** A**; Çok güzel bir ürün fiyatına göre harika performans tavsiye ediyorum.


Xiaomi Mijia Smart Tornavida – Akıllı Matkap

Ürün Özellikleri

 • Matkap Türü: Şarjlı akıllı matkap
 • Tip: Şarjlı Tornavida
 • Güç: 6 Volt
 • Pil Kapasitesi: 2000 mAh

350 gram ağırlığa ve 124x130x42 mm boyutlara sahip olan Xiaomi şarjlı matkap, ev içerisinde gerçekleştireceğiniz işlemlerde konforlu ve kolay kullanım sağlar. Küçük boyutları ve hafif yapısının yanında oldukça güçlü ve işlevsel bir cihazdır. Ev kullanımı için ideal boylarda ve dikkat çekici bir şıklık ile tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** E**; Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım çok havalı şık ve kullanışlı bir ürün. Her eve lazım.

💬 İ** Ü**; Ürün gerçekten çok kaliteli. Evde resmen her işi hallettik çok memnunuz.


En İyi 15 Matkap Modeli En İyi 10 Boya Tabancası Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi şarjlı matkap hangisi?

Kullanıcı deneyimleri ve cihaz donanımına göre en iyi şarjlı matkap; Boss, Jetta Pwer Tools, Müller, Graizer, Eissen, Xiaomi markalarına ait ürünlerdir. Bu ürünler, güçlü bataryaları ve akü kapasiteleri sayesinde ev içinde ve gereken her alanda işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar. Ürünlerin ele tam oturan yapısı, kullanım esnasında görünmez kazaların önüne geçerek konforlu kullanım için tasarlanmıştır.

En iyi şarjlı matkap kaç watt olmalı?

Ev içi kullanım sağlayacaksanız 10 Voltluk bir şarjlı matkap tüm işlerinizde size yardımcı olacaktır. Ancak daha profesyonel alanlarda kullanmak için 38 ve üzeri Voltları tercih etmeniz önerilir. Kablolu matkaplarda güç ölçüleri ise, ev içi kullanımda 500-600 Watt, profesyonel ve daha güçlü kullanımlar için de 900 Watt ve üzeri seçim yapılması önerilir.

Şarjlı matkap kömürlü mü kömürsüz mü?

Matkap seçiminde eğer şarjlı bir matkap alacaksanız kömürsüz çeşitleri seçmeniz önerilmektedir. Kömürsüz şarjlı matkaplar, kömürlü matkaplara göre daha iyi güç sağlamaktadır. Bunun yanında, kömürsüz seçenekler kömürlü matkaplara göre daha az sorun çıkardığı için daha uzun kullanım imkanı sağlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here